Opinie

Z dumą i radością przedstawiamy Wam opinie osób z którymi współpracowaliśmy. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa! 🙂

Ula i Marcin, Wrocław

 

Najwspanialsi!! Planując ślub bardzo ważnym dla nas było, by pamiątka która nam po nim zostanie była niepowtarzalna i w pełni odzwierciedlała wyjątkowość tego dnia. Taka właśnie jest. Praca z Wami była czystą przyjemnością. Dzięki Waszej otwartości i wielkiej życzliwości powstało dzieło, którego efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Niesamowity profesjonalizm, talent i pasja sprawiły, że oglądaliśmy materiały z ogromnym wzruszeniem, śmiało mogąc stwierdzić że nigdy nie widzieliśmy piękniejszych zdjęć i filmu ślubnego. Wybierając właśnie Was podjęliśmy najlepszą z możliwych decyzji. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, których praca nie tylko nie krępowała nas jak i gości weselnych, a nawet przywoływała często szczere uśmiechy na twarzy (dowcipy potrafiące rozweselić nawet w bardzo napiętej sytuacji :P) Serdecznie dziękujemy, że mogliście nam towarzyszyć tego dnia. Gorąco pozdrawiamy i, tak jak już zapowiadaliśmy, do zobaczenia!!

Madzia i Maciek, Wrocław

 

Kochane myomyostudio, Milu i Pio! Żadne słowa nie są (i nie będą) w stanie wyrazić naszego zachwytu, wzruszenia i radości przygotowanymi przez Was pamiątkami z najpiękniejszego dnia naszego życia, dnia ślubu. Niezwykle trudno pisać jest o Waszym profesjonaliźmie, kiedy widać i czuć w Was to co najważniejsze – pasję, miłość do fotografii, życzliwość do ludzi, uśmiech i optymizm. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam za przygotowane zdjęcia, film i album – (całość jest po prostu magiczna!) i za to, że to właśnie Wy mogliście być obecni w tym wyjątkowym dla nas czasie. Uwielbiamy Was, jesteście niezwykli !! Mamy nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie!

Ewa i Łukasz, Wrocław

 

Kochani!! Bardzo Wam dziękujemy za wspaniałą współpracę! Dziś nie wyobrażamy sobie nikogo innego na Waszym miejscu!! Praca, którą włożyliście w przygotowanie filmu dla rodziców przeszła najśmielsze oczekiwania! Bardzo dziękujemy za wczucie się i poznanie nas, dzięki czemu film był idealnym odwzorowaniem naszych wyobrażeń! Sprawiliście, że nasze mieszkanie stało się prawdziwym studiem filmowym i za każdym razem, cierpliwie godziliście się na duble, kiedy nam buty wypadały z kadru, albo nie wciągnęliśmy brzuchów 😉 W dniu wesela nasza rodzina pytała czy Wy również jesteście naszą rodziną! Potrafiliście wyłapać najlepsze momenty, zrobić cudowne zdjęcia, a nawet nas uspokoić w najbardziej stresujących chwilach! Owoce Waszej pracy są niesamowite! Wasze pomysły są naprawdę świetne! Zaczynając na rozdanych wizytówkach z naszą prywatną stroną www, a kończąc na pięknych albumach. Sesja nocna i ujęcia dronem z dachu to wspaniałe idee, na które sami byśmy nawet nie wpadli 😉 Dzięki Wam poznaliśmy piękne miejsca pod Wrocławiem (mimo, że klnęliśmy pod nosem na taniec w zbożu, efekty są rzeczywiście oszałamiające!). Trailer i film tworzą piękną historię. I mimo, że nie lubimy się upubliczniać z naszymi emocjami to bardzo ładnie uchwyciliście momenty naszej bliskości. Bardzo Wam dziękujemy za cierpliwość, miliony spotkań, zaangażowanie i prawdziwą chęć, aby było jak najlepiej 🙂 Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego warsztatu fotograficznego i filmowego, polecamy Was wszystkim, którzy szukają profesjonalnej i sympatycznej ekipy! Graniczna zawsze jest dla Was otwarta i gotowa z ciepłymi mufinkami 🙂 A jak się trafi jakaś kolejna impreza, którą trzeba będzie uwiecznić albo wymyślimy kolejne filmy do nakręcenia, to wiadomix, jesteśmy na łączach! <3

Ania i Paweł, Bieszczady

 

Najpiękniejsza w MyoMyo była ta życzliwość i otwartość, która sprawiła że i my zestresowani młodzi i goście zapomnieliśmy o parze fotografów a mieliśmy kolejnych kochanych gości. Przy tym Oni w swojej funkcji jak ryba w wodzie. W kadrach mistrzowsko ujęte wszystkie, nawet najmniejsze ważne chwile, a film prawdziwie oddaje nasze uczucia. Dziękujemy i polecamy- było naprawdę myo myo! 🙂

Gaga i Łukasz, Krosno

 

Świetnie przygotowani profesjonaliści, którzy łączą ze sobą dwie bardzo ważne cechy – luz w zachowaniu i drobiazgowe podejście do szczegółów (zaplanowali co do minuty sesję pod kątem padania światła słonecznego). Otwarci, ambitni, uśmiechnięci, luźni i profesjonalni – tacy są myomyo studio.

Michalina i Kamil, Elbląg

 

Pełen profesjonalizm, przygotowanie, super atmosfera to własnie WY! Nie ma obaw, że coś nie wyjdzie, że na zdjęciach ukaże się nasza niefotogeniczność. Podczas uroczystości, jak i zabawy byliście niewidoczni co było dla nas bardzo ważne.
Reportaż ślubny bardzo przemyślany a jeszcze lepiej zmontowany. Jesteśmy bardzo zadowoleni:) DZIĘKUJEMY!

Ola i Adam, Drzewica

 

No zdjęcia są przefantastyczne!!!! :))) Jesteśmy zachwyceni:)) Dziś jedziemy już do pierwszych rodziców na prezentację:))) normalnie szczęki im opadną:)) Ach, a okładka od płyty, rewelacja!!! :))) uwielbiam to zdjęcie, no po prooostu cudne:))Jeszcze raz wam dziękujemy za wszystko. Pamiątka jest niesamowita:)

Eliza, Opoczno

 

Dziękuję bardzo! Sesja z Oliwia wypadła wspaniale, Mila i Piotr są fantastyczni w tym co robią, mają świetne podejście do dzieci, potrafią je zaciekawić i zachęcić do pozowania. Zdjęcia wyszły pięknie, mieli dużo pomysłów, wybrali również idealne miejsce do zdjęć i zabawy z Oliwią. Świetnie współgrają że sobą, jak również potrafią z każdym nawiązać kontakt. Gorąco polecam!!

Ingvild, Norwegia

 

I love the pictures:-) thank you so much!!

Marzena, Opoczno

 

Zdjęcia fantastyczne! Zarówno my, jak i dzieciaki jesteśmy pod wrażeniem. Świetne macie podejście do dzieciaków. Nie spodziewałam się, że mój syn tak będzie współpracował. Od Was bije tyle radości, że udało się Wam szybko go do siebie przekonać. Macie podejście do dzieci. Brawo! Bo to nie lada wyczyn 🙂